Historie firmy

Vážení přátelé, Rádi bychom Vám stručně představili historii rodinné firmy Petr Voves – Ořechy a sušené plody, která se může pyšnit více než 18tiletou tradicí na českém trhu a nejširší nabídkou kvalitních ořechů a sušených plodů v České republice.

Petr Voves st.

Petr Voves starší

zakladatel společnosti, vizionář a ořechový guru

Náš rodinný podnik byl založen v roce 1996 Petrem Vovsem starším. Původně jsme se zaměřovali pouze na distribuci čajových výrobků. S rostoucí poptávkou na českém trhu jsme se v roce 1998 rozhodli rozšířit okruh námi prodávaných výrobků o ořechy a sušené plody. Postupem času se suché plody staly hlavním prodejním artiklem naší rodinné firmy. Již od začátku jsme kladli velký důraz na vysokou kvalitu nabízeného zboží a uspokojení specifických požadavků našich zákazníků. Kvůli této striktní filozofii se naše firma stala dlouhodobým partnerem a prověřeným dodavatelem mnoha regionálních prodejen se zdravou výživou.

Jitka Vovsová

Jitka Vovsová

odborný poradce a kontaktní osoba pro komunikaci s obchodními partnery

Za historický milník rodinné firmy pokládáme rok 2008, kdy jsme zakoupili opuštěnou zemědělskou stavbu v obci Čakovec v CHKO Blanský les. Postupně jsme ji zrekonstruovali na moderní sklad potravin. Nové skladovací prostory nám poskytly potřebný potenciál pro výrazné rozšíření firmy, včetně používání moderních potravinářských technologií pro výrobu vlastních produktů.

V současné době je naše rodinná firma považována za významného dodavatele ořechů, sušených plodů a exotických specialit s nejširší nabídkou těchto produktů v České republice. Nacházíme se v moderně vybaveném skladu o rozloze více než 1000 m2 se schváleným prostorem pro výrobu a balení potravin. Námi nabízené produkty z celého světa odebíráme po pečlivé kontrole od mnoha tuzemských i mezinárodních výrobců a dovozců. Jen taková strategie zaručí našim partnerům kvalitní ořechy a sušené plody za přijatelnou cenu!

Ořechy a sušené plody Petr Voves sklad